top of page

Єврейський дитячий сад 

На вулиці  Пироговський 7/9 розташован наш дитячий сад. Це – перша сходинка у системі освіти ліцею «Хабад» . 

В організації дня враховується баланс між правилами гігієни та навчанням дітей.

В наших дитячих садках діти отримують комплексний різнобічний розвиток.  Досвічені  креативні педагоги проводять заняття з розвитку українського та російського мовлення, навчають англійській мові  та івриту, розвивають творчі здібності на заняттях з вокалу та хореографії.

DSC_7996.jpg

 Дитячий сад

ФБ_обложка.png

Велика увага приділяється підготовці дітей до навчання у школі: логіко – математичному розвитку, підготовці  руки до письма, дітей навчають  читати.

А для найменьших  вихованців завжди готові ігри – заняття з використанням методики Монтессорі. Заняття складаються з простих фізичних вправ, з вправ з розвитку дрібної моторики, а також є традиційні заняття з розвитку  мовлення, ліпки, аплікації, малювання, конструювання.

Усі вихованці дитячого садка, незалежно від віку, отримують знання із традицій єврейського народу. Відзначають  разом єврейські свята.

Дитячий садок працює з 8.00 до 18.30 год.

Для бажаючих продовжити навчальний процес з 16.00 до 18.30 працює Академія розвитку дітей раннього та дошкільного віку. Робота  організована у трьох вікових групах. У кожної групи – своя індивідуальна програма.

 Територія дитячого садка знаходиться під цілодобовим відеонаглядом та охороною. 

Такаж є доставка у / з садка.

У садочку  4 - х разове збалансоване харчування. 

Дитячий садок «Хабад» комплектує групи з 1,5 до 6 років і завжди чекає на дітей та їх батьків!

bottom of page