top of page

Старша школа

Рано чи піздно, батьки замислюваються про майбутнє своїх дітей. Шукають відповіді на запитання:  де отримати якісну освіту?  як підготуватися до ЗНО? 

Як обрати професію? у який учбовий заклад вступити?

 

Ми допоможемо Вам знайти відповіді на ці та інші запитання. 

В навчальному відділенні ліцею «Хабад» за адресою Водопровідна, 13 випускники початкової школи продовжують навчання у 5 – 11 класах.

Досвічени та креативні педагоги допомогають дітям не тільки отримати знання, але й підготуватися до реального життя та свідомого вибору професії.

Цьому сприйяють комфортні психологічні умови, любов до дітей, підтримка їх ідей та всебічний розвиток. В процесі навчання використовуються іноваційні та проектні технології, сучасні методи та форми роботи. Знання англійського та івриту, володіння сучасними ІТ – технологіями – актуальні та затребувані у сучасному світі навички.

Малокомплектні класи дозволяють реалізуваюти індивідуальний підхід в навчанні, враховувати здібності та таланти кожного учня. В нашій школі кожна дитина може розкрити свій потенціал. Щорічно школяри беруть активну участь в олімпіадах, інтерактивних та творчих конкурсах, показують відмінні результати. Участь у теаралізованих виставах, святкових заходах сприйяють творчому розвитку наших вихованців.

Велика увага приділяється підготовці випускніков до ЗНО. 

Дітей до школи з різних районів міста доставляє шкільний автобус. 

На дітей чекають збалансоване меню та смачна їжа.

 Шкільна територія цілодовово охороняється. 

Приходьте до нас і побачите всі сами!

bottom of page